PANORAMA GOLF VILLAGE

Vysoké standardy
našich vil

Objevte více

PANORAMA GOLF VILLAGE

Vytápění, VZT, chlazení

Všechny vily jsou navrženy jako dřevostavby s velmi nízkou energetickou náročností. Prvotřídní technika Stiebel Eltron zajistí nejen vytápění, ale i chlazení, rekuperaci vzduchu a ohřev vody. Elektrokotle a radiátory v Panorama Golf Village nehledejte, špičková funkčnost i design je vtisknut do každého detailu staveb.

Více informací

PANORAMA GOLF VILLAGE

Exteriér

Důraz na ekologii, respekt a láska k okolní přírodě se odráží ve vysokých materiálových standardech. Fasáda vilek je zhotovena z borovice douglasky, která je použita také pro pergoly. Rozlehlé terasy jsou zhotoveny z prken ze sibiřského modřínu. Střecha všech vil je ve standardu extenzivní zelené střechy. Parkovací stání a chodníky jsou zhotoveny z přírodních žulových odseků.

Více informací

PANORAMA GOLF VILLAGE

Interiér

Ve všech vilách je čistota, elegance a udržitelnost na prvním místě. Interiéry jsou vybaveny prémiovými zařizovacími předměty od předních značek v oboru - Imola, Ideal Standard, Kaldewei, Hansgrohe, Hüppe.

Více informací

PANORAMA GOLF VILLAGE

Nadstandardy

Na Vaše pohodlí a pocit spokojenosti v novém domě velice dbáme. Budete si tak moci dotvořit interiér z výběru předních výrobců. Věříme, že si z nabídky studií Kratochvíl Profi Parket, Koupelny Ptáček, Lino Design či Loxone vyberete přesně dle Vašich představ.

Více informací

Prohlédněte si Panorama Golf Village

Fotogalerie