PANORAMA GOLF VILLAGE

O projektu

Objevte více

PANORAMA GOLF VILLAGE

O projektu

Projekt se inspiroval ve známých evropských i zámořských resortech, aby klientům přinesl to nejlepší pro rekreační či trvalé bydlení. Panorama Golf Village se stává součástí Panorama Golf Resortu, který se ihned po svém vzniku zařadil mezi nejlepší a nejvyhledávanější golfové areály v České republice. Bydlení v bezprostřední blízkosti golfových jamek Forest #1, #2 a #9 je v českém prostředí zcela výjimečné. Zázemí Resortu přináší residentům široké možnosti pro trávení času s rodinou či přáteli.

PANORAMA GOLF VILLAGE

Developer

Vášeň pro detail a komfort, snaha o soulad s přírodou, důraz na vytvoření exkluzivního prostředí pro odpočinek a život v přírodě jsou pro projekty společnosti Sázava Parkland typické. Panorama Golf Village volně navazuje na velmi úspěšný projekt Panorama Golf Gardens. Zkušenosti z jmenovaného projektu, ale také z úspěšných projektů ve Španělsku, budou v Panorama Golf Village zúročeny do posledního detailu. Mezi tyto projekty patří například Dunes Beach Marbella, TreeTops Marbella či Breeze Marbella.

PANORAMA GOLF VILLAGE

Architekti

Architektonický ateliér ARTIKUL architekti v projektu Panorama Golf Village prokazuje svůj cit pro detail a souhru s přírodou, které jdou současně ruku v ruce s prvotřídním technickým vybavením vil. Důraz na efektivnost a udržitelnost je zde nepopíratelný. Ve všech vilách projektu Panorama Golf Village se jistě budte cítit přirozeně a bezstarostně.

PANORAMA GOLF VILLAGE

Benefity

Umístění Panorama Golf Village uprostřed Panorama Golf Resortu přináší rezidentům nemalé benefity. 27 jamkové golfové hřiště, sportoviště, wellness, restaurace, ale i další služby budou k dispozici za výhodných podmínek.

Objevte Panorama Golf Village

Zjistit více